True Admin (8.x-0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Author
eu: Egilea

en: Published
eu: Argitaratua

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Last saved
eu: Azkenekoz gordea
