True Admin (8.x-0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Published
fi: Julkaistu

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Last saved
fi: Viimeksi tallennettu

en: Not saved yet
fi: Ei vielä tallennettu

en: Site header
fi: Sivuston ylätunniste
