True Admin (8.x-0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Author
fr: Auteur

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Published
fr: Publié

en: Not published
fr: Non publié

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Last saved
fr: Dernier enregistrement

en: Not saved yet
fr: Pas encore enregistré

en: Site header
fr: Entête du site
