True Admin (8.x-0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Author
hi: लेखक

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Not published
hi: प्रकाशित नहीं हुआ

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: Site header
hi: साइट हेडर
