True Admin (8.x-0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Published
hu: Közzétéve

en: Not published
hu: Rejtett

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Last saved
hu: Utoljára mentve

en: Not saved yet
hu: Nem volt még mentve

en: Site header
hu: Webhely fejléce
