True Admin (8.x-0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Author
is: Höfundur

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Published
is: Birt

en: Not published
is: Ekki birt

en: Last saved
is: Síðast vistað
