True Admin (8.x-0.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Author
ja: 投稿者

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Published
ja: 掲載

en: Not published
ja: 非掲載

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Last saved
ja: 最終更新

en: Not saved yet
ja: 未保存

en: Site header
ja: サイトヘッダー
