True Admin (8.x-0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota
