True Admin (8.x-0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Last saved
nl: Laatst opgeslagen

en: Not saved yet
nl: Nog niet opgeslagen

en: Site header
nl: Site kop
