True Admin (8.x-0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Author
fa: نویسنده

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Published
fa: منتشر شده

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Last saved
fa: دیدار اخرین بار
