True Admin (8.x-0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Author
pt: Autor

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Published
pt: Publicado

en: Not published
pt: Não publicado

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: Last saved
pt: Salvo em

en: Not saved yet
pt: Ainda não foi salvo

en: Site header
pt: Cabeçalho do site
