True Admin (8.x-0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Author
ru: Автор

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Published
ru: Опубликовано

en: Not published
ru: Не опубликовано

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Last saved
ru: Последнее сохранение

en: Not saved yet
ru: Еще не сохранено

en: Site header
ru: Шапка сайта
