True Admin (8.x-0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Author
sk: Autor

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Published
sk: Zverejnené

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené
