True Admin (8.x-0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Author
uk: Автор

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Published
uk: Опубліковано

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Last saved
uk: Остання зміна

en: Not saved yet
uk: Ще не збережено

en: Site header
uk: Верхній колонтитул сайту
