Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: List
ca: Llistat

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Links
ca: Enllaços

en: Number
ca: Número

en: Default
ca: Per defecte

en: Widget type
ca: Tipus de giny

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Maximum
ca: Màxim

en: Hidden
ca: Ocult

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Minimum
ca: Mínim

en: About
ca: Detalls

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Hide submit button
ca: Amaga botó d'enviament de dades

en: Uses
ca: Usos

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Input required
ca: Entrada de dades obligatòria

en: Allow multiple selections
ca: Habilitar múltiples seleccions

en: Enable to allow users to select multiple items.
ca: Permetre a l'usuari seleccionar diferents elements.

en: If none are selected, all are allowed.
ca: Si no n'hi ha cap seleccionat, tots estan permesos.
