Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: List
cy: Rhestr

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: Links
cy: Dolenni

en: Number
cy: Rhif

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Select
cy: Dewis

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau
