Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: List
el: Λίστα

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Number
el: Αριθμός

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Widget type
el: Τύπος γραφικού συστατικού

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Select
el: Επιλογή

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: About
el: Περί

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Uses
el: Χρήσεις

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Enable to allow users to select multiple items.
el: Ενεργοποιήστε το ώστε να επιτρέπετε στους χρήστες να επιλέγουν πολλαπλά στοιχεία.
