Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: List
eo: Listo

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Links
eo: Ligiloj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Minimum
eo: Minimumo
