Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: List
hi: सूची

en: Advanced options
hi: विस्तारित विकल्प

en: Links
hi: लिंक

en: Number
hi: संख्या

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Views
hi: द्रश्य

en: Widget type
hi: विजेट प्रकार

en: Textfield
hi: पाठ का क्षेत्र

en: Maximum
hi: ज्यादा से ज्यादा

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Minimum
hi: न्यूनतम

en: About
hi: के बारे में

en: Autocomplete
hi: स्वत: पूर्ण

en: Uses
hi: उपयोग

en: - Any -
hi: -कोईभी-

en: Input required
hi: आवश्यक इनपुट
