Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: List
hu: Lista

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Number
hu: Szám

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Views
hu: Nézetek

en: Widget type
hu: Felületi elem típusa

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Select
hu: Kiválasztás

en: About
hu: Leírás

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Hide submit button
hu: Elküldés gomb elrejtése

en: Uses
hu: Használat

en: Sort options
hu: Rendezési lehetőségek

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Checkboxes/Radio Buttons
hu: Jelölőnégyzetek/választógombok

en: Input required
hu: Bevitel szükséges

en: Allow multiple selections
hu: Többszörös választás engedélyezése

en: Enable to allow users to select multiple items.
hu: Ha engedélyezve van, akkor a felhasználók több elemet is ki tudnak választani.

en: If none are selected, all are allowed.
hu: Ha semmi sincs kiválasztva, minden engedélyezett.

en: The target bundle
hu: A cél köteg
