Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: List
is: Listi

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Links
is: Hlekkir

en: Number
is: Númer

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Views
is: Gagnasýn

en: Hidden
is: Falið

en: About
is: Um

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling
