Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: List
ku: لیستە

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Number
ku: ژمارە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Minimum
ku: کەمترین

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
