Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: List
my: စာရင်း

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Number
my: နံပါတ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: About
my: အကြောင်း
