Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: List
ps: لړ

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Links
ps: تړوني

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Hidden
ps: پټ

en: Select
ps: غوره

en: About
ps: په اړه

en: - Any -
ps: -هر-
