Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Number
si: අංකය

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Minimum
si: අවමය
