Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: List
sr: Листа

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Number
sr: Број

en: Default
sr: Подразумевано

en: Maximum
sr: Максимално

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Minimum
sr: Минимално

en: - Any -
sr: - Сваки -
