Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: List
ug: تىزىملىك

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Number
ug: سان

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
