Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: List
ur: فہرست

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Links
ur: لنکس

en: Number
ur: نمبر

en: Default
ur: طے شدہ

en: Views
ur: ویوز

en: Maximum
ur: زیادہ سے زیادہ

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Minimum
ur: کم از کم
