Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: List
vi: Danh sách

en: Advanced options
vi: Tùy chọn nâng cao

en: Links
vi: Các liên kết

en: Number
vi: Số

en: Default
vi: Mặc định

en: Widget type
vi: Loại widget

en: Textfield
vi: Trường văn bản

en: Maximum
vi: Tối đa

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Select
vi: Chọn

en: Minimum
vi: Tối thiểu

en: About
vi: Giới thiệu

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt

en: Uses
vi: Sử dụng

en: - Any -
vi: - Tất cả -
