Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: List
cs: Seznam

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Links
cs: Odkazy

en: Number
cs: Číslo

en: Default
cs: Výchozí

en: Widget type
cs: Typ widgetu

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Hidden
cs: Skryté

en: Select
cs: Vybrat

en: About
cs: Popis

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Uses
cs: Použití

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Allow multiple selections
cs: Povolit vícenásobný výběr

en: Enable to allow users to select multiple items.
cs: Povolí uživateli vícenásobný výběr.
