Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: List
mr: यादी

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Links
mr: दुवे

en: Number
mr: अंक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Minimum
mr: किमान

en: - Any -
mr: - काहीही -
