Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: List
oc: Listar

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Links
oc: Ligams

en: Number
oc: Nombre

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: Widget type
oc: Tipe de Widget

en: Hidden
oc: Amagat

en: Select
oc: Seleccionar

en: About
oc: A prepaus

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Hide submit button
oc: Amagar lo boton de somission

en: Uses
oc: Usatges

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Input required
oc: Valor requesida

en: Allow multiple selections
oc: Permetre mantuna seleccion

en: Enable to allow users to select multiple items.
oc: Permetre a l'utilizaire de seleccionar mantun element.
