Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: List
te: జాబితా

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Links
te: లంకెలు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
