Trumba (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
