Trumba (2.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Search
fa: جستجو

en: Other
fa: ساير

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: filter
fa: فیلتر
