Trumba (2.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Search
fi: Etsi

en: Other
fi: Muu

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: filter
fi: suodatin
