Trumba (2.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Search
hu: Keresés

en: Other
hu: Egyéb

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: filter
hu: szűrő

en: Upcoming
hu: Közelgő
