Trumba (2.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Search
pl: Szukaj

en: Other
pl: Inne

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: filter
pl: filtr

en: Upcoming
pl: Nadchodzące
