Trumba (2.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Search
uk: Пошук

en: Other
uk: Інше

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: filter
uk: фільтр

en: Upcoming
uk: Невдовзі
