Trumba (2.0.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Search
oc: Recercar

en: Other
oc: Autre

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: filter
oc: filtre
