Trumba (2.1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Other
el: Άλλο

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: filter
el: φίλτρο
