Trumba (2.1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Search
sv: Sök

en: Other
sv: Övriga

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Upcoming
sv: Kommande
