Trumba (2.1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Search
ar: بحث

en: Other
ar: آخر

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: filter
ar: مرشح
