Trumba (2.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: Other
az: Digər

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -
