Trumba (8.x-1.6) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Other
bo: གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: filter
bo: འཚག་རྒྱག་བྱེད
