Trumba (8.x-1.6) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Search
fr: Rechercher

en: Other
fr: Autre

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: filter
fr: filtre

en: Upcoming
fr: Prochainement
