Trumba (8.x-1.6) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Search
hi: खोज

en: Other
hi: अन्य

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: filter
hi: निस्पंदन
