Trumba (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Search
lt: Paieška

en: Other
lt: Kiti

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: filter
lt: filtras
