Trumba (8.x-1.7) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Search
de: Suche

en: Other
de: Weitere

en: About
de: Über

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: filter
de: Filter

en: Upcoming
de: Demnächst
