Trumba (8.x-1.7) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Search
lv: Meklēt

en: Other
lv: Citi

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: filter
lv: filtrs

en: Upcoming
lv: Gaidāmie
